درباره شرکت


این گروه صنعتی مفتخر می باشد که با تکیه بر سالها تجربه خود در راستای تولید و فروش انواع پروانه های هواکش های صنعتی شامل : پروانه های فن های  ( سقفی و کانالی . فن های آکسیال(دیواری ، کانالی ، جت فن ... ) و همچنین محصولات خاص شامل :  پروانه های هواکش های صنعتی یک متری سبک و سنگین، زیمنسی، پر دور ملخی، ایندولایی ،مولتی فن، رطوبت ساز و دمنده ها فعالیت دارد.

وبا استفاده از کادر مجرب  و متخصصین خود توانسته است گامی بلند در صنعت تهویه و تولید پروانه های هواکش و دمنده ها برداشته و همواره سعی خود را بر ارتقاء کمی و کیفی تولیدات خود معطوف کرده است.

ما بر این اساس عمده فعالیت مجموعه را بر روی اطلاع رسانی در مورد محصولات و تامین به موقع کالاها و سفارشات مورد نیاز مشتریان خود قرارداده و در این زمینه جهت آسایش و راحتی کارفرمایان ارجمند ، کارشناسان ما در واحدهای مختلف طراحی ، تولید ، فنی ، فروش ، اجرا و خدمات پس از فروش با نهایت مسئولیت پذیری و وفاداری و تلاش بر تحقق آرمان های مجموعه و اعتقاد  به اصل مشتری مداری و کسب حلال و سود آوری با دوام در یک محیط سالم و رقابتی ، صادقانه ارائه دهیم.

در خاتمه لازم به ذکر است که ما نمی گوئیم بهترینیم  ولی همواره سعی خود را می کنیم  تا جزء بهترین ها باشیم و در ابتدای راه کیفیت قرار داریم و از هر گونه پیشنهاد و انتقاد شما مصرف کنندگان عزیز تولیدات و محصولات خود استقبال می نمائیم و از حسن نظر شما کمال تشکر را داریم.

 

با تشکر

مدیر عامل: مهدی حسنی

 

 

Call Now Buttonتماس با ما